Newsletter 28/2017
Newsletter 28/2017
E – learning. Metoda przyszłości już dziś w Advertivie!
Szkolenie obecnego pracownika jest tańsze, niż szukanie nowego - to wie każdy dobry specjalista HR i coraz więcej osób zarządzających firmami również jest tego świadomych. Z pomocą w rozwoju pracowników i biznesu przychodzi e-learning. Agencja Advertiva od 2 lat z sukcesem wdraża i prowadzi działania e-learningowe dla naszych Klientów. E-learning jest naturalnym uzupełnieniem narzędzi motywacyjnych, które stosowane są wobec partnerów, pracowników i kontrahentów. Zwiększa motywację do nauki, podnosi kwalifikacje pracowników - co z kolei owocuje wzrostem sprzedaży. Jest to uzupełnienie tradycyjnych technik szkoleniowych.

Stawiamy na rozwój
W styczniu dział Advertiva Loyalty Solutions wziął udział w warsztatach szkoleniowych Wystąpienia publiczne. Warsztaty poprowadził dr Marek Zieliński, doświadczony trener i konsultant biznesu, pracownik Katedry Strategii Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, współzałożyciel Centrum B2B, organizacji badawczo-doradczej w obszarze funkcjonowania firm na rynku B2B, autor licznych publikacji z zakresu komunikacji międzyludzkiej oraz wieloletni doradca i przyjaciel naszej Agencji.

Zaszaleli w karnawale!
W klimacie szampańskiej zabawy, w świetle fajerwerków - dla ROVESE SA - właściciela marek OPOCZNO i CERSANIT, przygotowaliśmy akcję Karnawał z Rovese. Akcja była skierowana do pracowników sklepów detalicznych, którym na podstawie danych historycznych wyznaczono cel zakupowy na miesiące styczeń i luty 2017 roku. Uczestnicy cyklicznie przy pomocy personalizowanych e-mailingów byli informowani o bieżącym wykonaniu celu. Dla sklepów, które wykonały swój plan czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe, oraz nagroda specjalna w postaci kolacji integracyjnej.

III edycja programu GO YORK
Wspólnie osiągajmy sukces rynkowy! To cel, który przyświeca nam od I edycji programu „GO YORK”, dzięki czemu możemy budować trwałe relacje biznesowe. W roku jubileuszu firmy YORK startujemy z kolejną III edycją programu, która bez wątpienia będzie stanowić mocne wsparcie dla biznesu oraz hurtowni zaopatrujących się w firmie York.