Newsletter 28/2017
Newsletter 28/2017

Od redakcji:

Na łamach newslettera
"Advertiva Review", od czasu do czasu, team kreatywny agencji Advertiva zamierza chwalić się
swoimi spektakularnymi sukcesami. Opis wybranych osiągnięć w każdym numerze. Nie ukrywamy, że będziemy wyrażać się na nasz własny temat wyłącznie w superlatywach.
E – learning. Metoda przyszłości już dziś w Advertivie!

Szkolenie obecnego pracownika jest tańsze, niż szukanie nowego - to wie każdy dobry specjalista HR i coraz więcej osób zarządzających firmami również jest tego świadomych.

Z pomocą w rozwoju pracowników i biznesu przychodzi e-learning.
Agencja Advertiva od 2 lat z sukcesem wdraża i prowadzi działania e-learningowe dla naszych Klientów. E-learning jest naturalnym uzupełnieniem narzędzi motywacyjnych, które stosowane są wobec partnerów, pracowników i kontrahentów. Zwiększa motywację do nauki, podnosi kwalifikacje pracowników - co z kolei owocuje wzrostem sprzedaży. Jest to uzupełnienie tradycyjnych technik szkoleniowych.

Zalety naszej platformy e-learningowej to m.in. kompleksowa obsługa od projektu, przygotowanie materiału, testowanie i wdrożenie. Nasi klienci mają możliwość analizy postępu uczestników, a dzięki przejrzystemu i ciekawemu graficznie interfejsowi to bardzo atrakcyjna forma nauki.

Agencja Advertiva współpracuje z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, dzięki czemu dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości treści z zakresu technik sprzedaży, marketingu, komunikacji interpersonalnej i negocjacji.
Agencja Reklamowa Advertiva
ul. Kaliowa 19, 60-175 Poznań, tel. 61 88 66 850, fax 61 867 76 30