Newsletter 28/2017
Newsletter 28/2017

Od redakcji:

Na łamach newslettera
"Advertiva Review", od czasu do czasu, team kreatywny agencji Advertiva zamierza chwalić się
swoimi spektakularnymi sukcesami. Opis wybranych osiągnięć w każdym numerze. Nie ukrywamy, że będziemy wyrażać się na nasz własny temat wyłącznie w superlatywach.
Stawiamy na rozwój

 

W styczniu dział Advertiva Loyalty Solutions wziął udział w warsztatach szkoleniowych Wystąpienia publiczne.
Warsztaty poprowadził dr Marek Zieliński, doświadczony trener i konsultant biznesu, pracownik Katedry Strategii Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, współzałożyciel Centrum B2B, organizacji badawczo-doradczej w obszarze funkcjonowania firm na rynku B2B, autor licznych publikacji z zakresu komunikacji międzyludzkiej oraz wieloletni doradca i przyjaciel naszej Agencji.
Poza częścią teoretyczną, w której poszerzyliśmy naszą wiedzę z zakresu sztuki prezentacji, poznaliśmy nowe trendy i kierunki, w których zmierza ta dziedzina, był również czas na praktykę. Mieliśmy okazję doszlifować nasze umiejętności w prowadzeniu prezentacji, poznaliśmy swoje mocne strony i dostaliśmy wskazówki, które pozwolą nam jeszcze lepiej przedstawiać Klientom naszą Agencję i Programy Lojalnościowe.

 

W Agencji Advertiva stawiamy na rozwój pracowników. To pierwsze ze szkoleń z zaplanowanego na ten rok cyklu. Mamy nadzieję, że dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji naszego zespołu, dalsza współpraca z naszymi Klientami będzie jeszcze bardziej profesjonalna i satysfakcjonująca!

 

 Agencja Reklamowa Advertiva
ul. Kaliowa 19, 60-175 Poznań, tel. 61 88 66 850, fax 61 867 76 30