Newsletter 10/2010
Newsletter 10/2010
Rozpoczęcie współpracy z Aluprof S.A.

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Aluprof, która jest największym polskim dytrybutorem systemów aluminiowych dla budownictwa i niekwestionowanym liderem w swojej branży. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy katalog realizacji, który jest podstawowym narzędziem komunikacyjnym skierowanym do klientów obiektowych.


Trzymamy z TUI
Efektem rozpoczęcia współpracy z TUI Poland jest program partnerski skierowany do agencyjnych biur podróży oferujących produkty z polskich katalogów TUI i Scan Holiday. Akcja promocyjna Trzymaj z TUI Poland składa sie z programu punktowego, oraz loterii. W ramach programu punktowego uczestnik może wybierać nagrody z obszernego katalogu. Loteria daje natomiast szansę na wygranie samochodu Volvo C30.

Warka
Agencja Reklamowa Advertiva przygotowała relaunching materiałów POSM dla marki Warka wykorzystywanych w Regionie Zachodnim Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja. Agencja zaprojektowała i wyprodukowała: plakaty, zawieszki na skrzynki, ulotki informacyjne i naklejki adhezyjne. W najbliższym czasie materiały pojawią się w sklepach.

VOLKSWAGEN BANK POLSKA S.A.
Przygotowaliśmy i prowadzimy program partnerski dla Volkswagen Bank Polska pod nazwą Formuła Zysku. Program jest skierowany do wszystkich uczestników procesu sprzedaży usług finansowych i ubezpieczeniowych Volkswagen Bank Polska w salonach dealerskich samochodów należących do koncernu Volkswagen (Audi, VW osobowe, VW użytkowe, Škoda, Seat i Porsche).