Newsletter 17/2013
Newsletter 17/2013
Mieszanka Krakowska dla Wawel
Od kilku lat utrzymujemy regularną współpracę z firmą Wawel SA – jedną z najbardziej znanych i cenionych firm na polskim rynku producentów słodyczy. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów w portfolio, który cieszy się niesłabnącą popularnością jest Mieszanka Krakowska.

Golden Club dla Amici
We współpracy z firmą Amica przygotowaliśmy oraz wdrożyliśmy V edycje programu Amica Golden Club 2013. Program skierowany jest do wszystkich sprzedawców produktów, którzy za dobre wyniki otrzymują punkty wymieniane na nagrody. Dodatkowo najlepsza dwudziestka w każdym z kwartałów, mam szansę wygrać dodatkowe nagrody w postaci ciekawych wyjazdów oraz nagród rzeczowych.

Punktujemy z DRE
Rozpoczęliśmy współpracę z jednym z największych w Polsce producentów drzwi i elementów meblowych- DRE sp. z o.o. Byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie programu lojalnościowego skierowanego do partnerów z sieci sprzedażowych na terenie całej Polski. Do zadań Agencji należało przygotowanie koncepcji programu, formuły mechanizmu promocyjnego, projektowanie i produkcja poligraficzna kompletu materiałów informacyjnych.

Projekt Tajemniczy Klient
Nasza oferta została poszerzona o możliwość przeprowadzenia badania marketingowego typu mystery shopper i mystery call. Usługa obejmuje przygotowanie metodologii i koncepcji badania, szkolenie audytorów, właściwe badanie i przygotowanie raportu. Zainteresowanych prosimy o kontakt lub przysłanie briefa.