Newsletter 11/2010
Newsletter 11/2010

Od redakcji:

Na łamach newslettera
"Advertiva Review", od czasu do czasu, team kreatywny agencji Advertiva zamierza chwalić się
swoimi spektakularnymi sukcesami. Opis wybranych osiągnięć w każdym numerze. Nie ukrywamy, że będziemy wyrażać się na nasz własny temat wyłącznie w superlatywach.
Antalis Poland

Agencja Reklamowa rozpoczęła współpracę z firmą Antalis Poland przy opracowaniu Programu lojalnościowego EasyOffice,a także przy przeprojektowaniu platformy zakupowej dla kontrahentów firmy. Antalis Poland jest największym europejskim i czwartym na świecie dystrybutorem materiałów służących do komunikacji wizualnej. Firmę charakteryzuje szczególna dbałość o asortyment papierów dla agencji reklamowych, biur i poligrafii. Połączenie wysokiej, stałej i pewnej jakości z szeroką gamą produktów w różnorodnych gramaturach, kolorach i fakturach daje możliwości wszechstronnego zastosowania w  poligrafii, spełniając tym samym potrzeby najbardziej wymagających klientów.  
Program lojalnościowy EasyOffice został skierowany do wybranych przedsiębiorstw silnie współpracujących z Organizatorem. Uczestnicy gromadzą punkty za dokonywanie zakupów poprzez platformę zakupową, powiązaną z Programem. W ramach programu EasyOffice Uczestnicy biorący udział mogą wybierać nagrody z obszernego katalogu.Agencja Reklamowa Advertiva
ul. Kaliowa 19, 60-175 Poznań, tel. 61 88 66 850, fax 61 867 76 30