Newsletter 9/2009
Newsletter 9/2009

Od redakcji:

Na łamach newslettera
"Advertiva Review", od czasu do czasu, team kreatywny agencji Advertiva zamierza chwalić się
swoimi spektakularnymi sukcesami. Opis wybranych osiągnięć w każdym numerze. Nie ukrywamy, że będziemy wyrażać się na nasz własny temat wyłącznie w superlatywach.
Advertiva na Kongresie

Agencja reklamowa Advertiva we współpracy z agencją eventową „Dwór Polski” przygotowała kongres z okazji 10-lecia Sieci Sklepów abc. Kongres odbył się w dniu 28 listopada na terenie targów MT Polska w Warszawie. Kongres stanowił wyraz podziękowania za owocną współpracę dla wszystkich właścicieli sklepów należących do Sieci Sklepów abc, która dzięki dynamicznemu rozwojowi jest największą siecią sklepów detalicznych i do końca roku osiągnie liczbę 3400 zrzeszonych sklepów.
Oprócz 1600 właścicieli sklepów „Po sąsiedzku”, w kongresie wzięli udział przedstawiciele zarządu Grupy Eurocash, do której należy sieć abc, łącznie z prezesem grupy Luisem Amaralem. Podczas kongresu odbyły liczne warsztaty i szkolenia, prezentacje zaproszonych prelegentów a dostawcy z branży FMCG oraz chemiczno – przemysłowej mieli okazję do zaprezentowania nowości rynkowych i wymiany spostrzeżeń z właścicielami sklepów w trakcie odbywających się podczas kongresu targów. Kongresowi towarzyszyła również część artystyczna – gwiazdą wieczoru był zespół PERFECT, do łez rozbawił wszystkich uczestników KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU a blasku całemu kongresowi dodawała osoba Martyny Wojciechowskiej.
Agencja Advertiva odpowiedzialna była za stworzenie projektów oraz produkcję większości materiałów poligraficznych towarzyszących wydarzeniu jak również za produkcję materiałów audio/video wykorzystywanych podczas kongresu.
Agencja oprócz organizacji kongresu opracowała strategię komunikacji 10-lecia marki zarówno dla konsumentów dokonujących zakupów w sklepach sieci abc jak i dla właścicieli sklepów oraz wyprodukowała materiały POS dla wszystkich sklepów należących do sieci.Agencja Reklamowa Advertiva
ul. Kaliowa 19, 60-175 Poznań, tel. 61 88 66 850, fax 61 867 76 30