Newsletter 26/2015
Newsletter 26/2015

Od redakcji:

Na łamach newslettera
"Advertiva Review", od czasu do czasu, team kreatywny agencji Advertiva zamierza chwalić się
swoimi spektakularnymi sukcesami. Opis wybranych osiągnięć w każdym numerze. Nie ukrywamy, że będziemy wyrażać się na nasz własny temat wyłącznie w superlatywach.
Spot wizerunkowy dla MARMITE

Dla firmy Marmite, producenta wanien, brodzików i umywalek z lanego marmuru, Agencja Reklamowa ADVERTIVA zrealizowała film wizerunkowy. Nagranie to nie tylko prezentuje silne strony firmy, ale stanowi także zaproszenie dla potencjalnych klientów do odwiedzenia fabryki i zobaczenia nowości produktowych w Centrum Kompetencji Marmite, a wszystko to w pobliżu tętniącego życiem miasta Poznań. Film był realizowany za pomocą najnowocześniejszego sprzętu na rynku w tym Drona DJI s1000 z najlepsza na rynku stabilizacją oraz kamery Sony FS700. Trzy dni zdjęciowe zawierające w sobie loty oraz ujęcia wspomagane pracą oświetleniowców, kranu filmowego i jazd filmowych zaowocowały wysokiej jakości materiałem.

W tym samym czasie stworzyliśmy również film instruktażowy mający ułatwić samodzielną naprawę produktów z lanego Marmuru. Produkcja dostępna jest w 3 wersjach językowych.

Film możesz obejrzeć tutajAgencja Reklamowa Advertiva
ul. Kaliowa 19, 60-175 Poznań, tel. 61 88 66 850, fax 61 867 76 30