Newsletter 19/2014
Newsletter 19/2014

Od redakcji:

Na łamach newslettera
"Advertiva Review", od czasu do czasu, team kreatywny agencji Advertiva zamierza chwalić się
swoimi spektakularnymi sukcesami. Opis wybranych osiągnięć w każdym numerze. Nie ukrywamy, że będziemy wyrażać się na nasz własny temat wyłącznie w superlatywach.
NORA

Agencja Reklamowa Advertiva dla swojego wieloletniego Klienta Grupy Volkswagen przygotowała koncepcję zaktywizowania/rozpowszechnienia dodatkowego programu skierowanego dla klientów NORA®.

Programem zostali objęci tylko i wyłącznie niezależne warsztaty naprawcze/samochodowe współpracujące z  Partnerami Serwisowymi na terenie całej Polski. Udział  w programie ma umożliwić  dostęp do platformy zamówieniowej partslink24.  

Program NORA®, to program partnerski umożliwiający współpracę z nieautoryzowanymi warsztatami samochodowymi wykorzystującymi oryginalne części samochodowe Volkswagen®, Audi®, Seat® oraz Skoda®. NORA® to specjalne upusty cenowe już na początku nawiązanej współpracy, fachowa pomoc i doradztwo a także profesjonalny dowóz części do Klienta. Platforma partslink24 to platforma, dająca możliwość zamówienia u wybranego partnera serwisowego oryginalnych części zamiennych do samochodów wszystkich marek Grupy Volkswagen.

Do zadań agencji należała kompleksowa realizacja programu, w tym m.in. wdrożenie programu, kreacja i produkcja pakietów startowych a także rozesłanie ich do Partnerów Serwisowych. Agencja Advertiva jest także odpowiedzialna za comiesięczną obsługę programu.Agencja Reklamowa Advertiva
ul. Kaliowa 19, 60-175 Poznań, tel. 61 88 66 850, fax 61 867 76 30