Newsletter 30/2017
Billon obsługuje płatności Advertivy!
Billon obsługuje płatności Advertivy!
Agencja Advertiva jest kolejną firmą, która wprowadziła rewolucyjne rozwiązanie do natychmiastowych płatności Billon. Skorzystają z niego uczestnicy programów lojalnościowych i motywacyjnych,  którzy do tej pory dostawali premie przekazywane na przedpłacone karty prepaid. Teraz w kilka sekund otrzymają pieniądze bezpośrednio na aplikację w swoim telefonie.

Nowy klient Agencji Advertiva
Witamy na pokładzie nowego klienta! SYSTIK – Producent systemów poczty pneumatycznej.Z kilku realizacji, od których rozpoczynamy naszą współpracę możemy się pochwalić explainerem rozwiewającym wątpliwości jeśli chodzi o technologie proponowane przez naszego partnera.

Meta u celu!
ADVERTIVA dołączyła do grona sponsorów największej zmotoryzowanej imprezy charytatywnej na świecie ZŁOMBOL 2017! Nasi ludzie pokonali tysiące kilometrów drogi przez Czechy, Niemcy, Francję i Hiszpanię! Ta pasjonująca survivalowa przygoda, w towarzystwie ikon motoryzacji, przysporzyła nam wieeele radości! To właśnie LUBIMY! Bravo Ania GRATULUJEMY! Więcej o rajdzie na http://zlombol.pl/

Poznaj nas od nowej STRONY!
W minionym kwartale odświeżyliśmy wygląd naszej strony www.advertiva.pl. Wierzymy, że jest ona teraz bardziej przejrzysta i lepiej prezentuje kompetencje naszej firmy. Postaraliśmy się uwydatnić grupę naszych usług w ramach kompleksowych badań ATL i BTL, wskazując na grupę Advertiva, a także pokazać jak rozbudowane działania proponowaliśmy naszym Klientom, aby wspólnie osiągnąć sukces.